وبلاگ


انواع شیر پروانه ای

انواع شیر پروانه ای

شیر پروانه ای، شیری است با حرکت دیسک با حرکتی یک چهارم چرخشی است که برای بستن، تنظیم و باز کردن جریان استفاده می شود. چرخش دسته 90 درجه می تواند شیر را کاملاً بسته یا باز کند. شیرهای پروانه ای از نوع سریع باز هستند. این شیرها دارای انواع مختلفی هستند، و دارای کاربردهای متفاوتی می باشند.

اتصالات فشار قوی

اتصالات فشار قوی

اتصالات فشار قوی یکی از اتصالات مهم صنعتی می باشد که در رشد صنایع صنعتی مانند نفت و گاز، پتروشیمی نقش بسیار کاربردی دارد. معمولا این نوع اتصالات از آلیاژهای خاص و فولاد ساخته می شوند. ما در این مقاله قصد داریم که شما را با این دسته از اتصالات بیشتر آشنا کنیم.

انواع اتصالات فولادی

انواع اتصالات فولادی

انواع اتصالات فولادی : دسته بندی انواع اتصالات فولادی از لحاظ پارامترهای مختلفی مانند نوع متریال اتصالات فولادی گرید و رده اتصالات فولادی سایز بندی اتصالات فولادی برندها و رنج قیمت اتصالات فولادی تقسیم بندی می شود. اتصالات فولادی از سایز ۱/۲ اینچ الی ۴۸ اینچ و از قیمت ۵۷۰۰ تومان الی ۲۳۵ میلیون تومان می باشد.

اتصالات بدون درز

اتصالات بدون درز

اتصالات بدون درز یا اصطلاحا مانیسمان (مانسمان) SEAMLESS جز اتصالات پر مصرف درصنایع نفت گاز و پتروشیمی و ساختمانی می باشد و تحمل بالای فشار از جمله مزیت های اتصالات بدون درز می باشد.

قیمت اتصالات بنکن

قیمت اتصالات بنکن

وب سایت یکسام با درج کامل و شفاف قیمت ها و به روزرسانی روزانه امکان خرید آنلاین و حضوری را فراهم کرده است. جهت اطلاع از قیمت ها از منو محصولات کالای مورد نظر خودتون رو انتخاب بفرمایید.

درباره‌ی نویسنده
در این بخش سعی شده از کارشناسان فنی هر محصول جهت تولید و ارائه محتوای آموزشی و تخصصی هر محصول استفاده گردد. 
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...